Evorex

Forum poświęcone ots EVOREX


#1 2009-12-05 16:38:51

Szogun Waleczny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 1
Punktów :   

Kilka Propozycji!

Witam,
Przedstawię tu kilka propozycji które mogły by urozmaicić grę! oto one:
1.System Aukcji-Myślę ,że ten system by się przydał na tym serwerze polegał by on na tym że dana osoba wpisując komendę np.!test [nazwa itemu],cena.Wystawia przedmiot na aukcję i gracze się o nią licytują.
2.System Szybkiego Kupowania- Polega to na tym ,że dana osoba kupuję aol,blessy itp.Za pomocą komendy!
3.System Wojen Gildii -Polega to na tym ,że leader danej gildii wpisuję komendę np.!woja [nazwa gildii] .Jeżeli leader drugiej gildii zgodzi się na woje odpowiada komendą np.!akcept.
4.Nowe ładniejsze forum- moim zdaniem te forum jest dosyć nie kompetentne nie ma loga serwa i wo gulę.Jeśli administracja się zgodzi mogę zrobić forum myślę że moje będzie ładniejsze:)
5.Nowe Najazdy Bossów-Myślę ,że nowe najazdy bossów by urozmaicił grę,nie myślę tu o bossie którego zabije jeden gracz lecz o takim którego da się zabić tylko w np.10.
6.Myślę ,że serwer mógł by się wzbogacić w graczy jeżeli administracja wymieniła się reklamą np.z jakoś siecią cs.
To na tyle ,jeżeli administracji spodobał się któryś z pomysłów i nie wiedzieli jak go wykonać proszę napisać na priv lub w temacie na pewno pomogę!
Pozdrawiam,
Szogun Waleczny

Offline

 

#2 2009-12-05 17:38:59

Besterus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 40
Punktów :   -7 

Re: Kilka Propozycji!

1.Po co?Jest trade i na forum teamt handel.
2.Blessy dzialaja jak aol i kupuje sie je za pomoca komendy!bless (cos malo wiesz o ots)
3.Mogę się z tobą zgodzić
4.Myślę ze forum jest po to zeby wymienić swoje poglądy a twoim jedynym powodem jest logo serwera.Niewiem,jak dla mnie pomysł średni
5.Najazdy są chociaż rzadzko.Jednym co bym zmienil to częstsze najazdy.
6.Niewiem czy to coś zmieni.Ale nie ingeruje do tego pomysłu.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl