Evorex

Forum poświęcone ots EVOREX


#1 2009-12-02 17:07:29

Ogarniam Parale

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 48
Punktów :   -5 

Balans Profesji,Hity..

No to lecimy..
Palladyn Jest Najsłabszą Profesją,400palka składa 2 ed z rod,gdy 2palki drudowi nie zrobia nic.
Ek jest rowniez bardzo slaby,go tez 2ed bez problemowo składa,lecz juz w przeciwienstwie do palka ma mocne hity.
Ed Trzymie sie dluzej niz inne profesje na wiekszym lvlu to sie troche zmienia,chodzi mi o to,ze taki 500 czy 600knight juz pewnie wiecej wytrzyma niz ed,jednak ta profesja trzyma sie strasznie mocno,jak jakis knight(sorca tyczy sie to samo)exhausted na czary ofensywne jest zbyt małe Co sekunde Leci sd,czy tez czar ofensywny,gdy zawsze exhausted byl 2sekundy na ofensywne czary,ogolnie hity wszystkich profesji sa zbyt mocne.Rozumiem,ze to Fun ots,ale mimo to ED jest jedyna mocna profesja,a damage czarow z sms shopu jest zbyt duzy.

Offline

 

#2 2009-12-02 18:27:07

Besterus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 40
Punktów :   -7 

Re: Balans Profesji,Hity..

Jak grales ogarniam parale to ci to nie przeszkadzalo.Choc rzeczywiście musze sie z toba ze palladyn jest slaby,ale knight po 800+ w ludzi z euffori.Jedyny co bym poprawił dla knighta to leczenie:D

Offline

 

#3 2009-12-02 21:35:34

Cruser

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 45
Punktów :   -2 

Re: Balans Profesji,Hity..

Tylko nie tak ze knight leczy sie za prawie full hp, bo to bedzie bez sensu.
Widzialem jak 560 ek z lapy po 400-900 wchodzi + euffori za 1300 wiec bez problemu wylozyl by 400 ed
GM stanowczo powinien smniejszyc czar euffori (hity)

Co do palka sie zgodze, najslabsza profesja. Gdyz kiedy sie uzywa mr nie mozna sie leczyc przez jakas sekunde lub dwie.

Co do magow... hmm... SD leci za szybko, ale jak porownujac jak szybko sie uzywa mr to wychodzi na to samo.
Niektorzy powiedza ze sie za duzo leczy mr, ale ci co nie wiedza Gold Wand zjada 500 many co kazdy strzal

Proponowal bym zwiekszyc hity RP, oraz naprawic leczenie po mr.
Zmniejszyc hity EK z euffori, poprawic jego leczenie (tylko nie do przesady na 600 lvl leczy sie 2k+ z exana mort + UHP 1,4k)
ED i MS, chyba nic nie trzeba zmieniac

Pozdrawiam, Crusia

Offline

 

#4 2009-12-02 22:07:32

___

Użytkownik

2539799
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 16
Punktów :   -1 
WWW

Re: Balans Profesji,Hity..

Ogarniam Parale napisał:

No to lecimy..
Palladyn Jest Najsłabszą Profesją,400palka składa 2 ed z rod,gdy 2palki drudowi nie zrobia nic.
Ek jest rowniez bardzo slaby,go tez 2ed bez problemowo składa,lecz juz w przeciwienstwie do palka ma mocne hity.
Ed Trzymie sie dluzej niz inne profesje na wiekszym lvlu to sie troche zmienia,chodzi mi o to,ze taki 500 czy 600knight juz pewnie wiecej wytrzyma niz ed,jednak ta profesja trzyma sie strasznie mocno,jak jakis knight(sorca tyczy sie to samo)exhausted na czary ofensywne jest zbyt małe Co sekunde Leci sd,czy tez czar ofensywny,gdy zawsze exhausted byl 2sekundy na ofensywne czary,ogolnie hity wszystkich profesji sa zbyt mocne.Rozumiem,ze to Fun ots,ale mimo to ED jest jedyna mocna profesja,a damage czarow z sms shopu jest zbyt duzy.

Mojim zdaniem jest to zly Temat

Offline

 

#5 2009-12-02 22:16:55

Cruser

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 45
Punktów :   -2 

Re: Balans Profesji,Hity..

Moim zdaniem piszesz posty bez sensu. Tu nie chodzi zeby nabic posty, tylko pomoc innym gracza w grze.
A jak nie rozumiesz to zacznij grac palkiem, i dopiero napisz posta

Offline

 

#6 2009-12-02 22:19:45

___

Użytkownik

2539799
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 16
Punktów :   -1 
WWW

Re: Balans Profesji,Hity..

Cruser napisał:

Moim zdaniem piszesz posty bez sensu. Tu nie chodzi zeby nabic posty, tylko pomoc innym gracza w grze.
A jak nie rozumiesz to zacznij grac palkiem, i dopiero napisz posta

Rozumie o co mu chodzi bo gralem pallkem ale jak pisze to niech pisze juz w dobry temacie poto sa te teamty Chyba  nie ?

Offline

 

#7 2009-12-02 22:29:34

Cruser

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 45
Punktów :   -2 

Re: Balans Profesji,Hity..

Nie wiem oco ci w sumie chodzi Jak widzisz napisal w grupie skargi
( wkoncu napisal skarge na temat zlego zbalansowania, w temacie Balans Profesji,Hity.. )
Btw. Pisz z sensem oraz poprawna polszczyzna

Pozrawiam

Offline

 

#8 2009-12-03 09:54:22

Besterus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 40
Punktów :   -7 

Re: Balans Profesji,Hity..

Cruser napisał:

Tylko nie tak ze knight leczy sie za prawie full hp, bo to bedzie bez sensu.
Widzialem jak 560 ek z lapy po 400-900 wchodzi + euffori za 1300 wiec bez problemu wylozyl by 400 ed
GM stanowczo powinien smniejszyc czar euffori (hity)

Co do palka sie zgodze, najslabsza profesja. Gdyz kiedy sie uzywa mr nie mozna sie leczyc przez jakas sekunde lub dwie.

Co do magow... hmm... SD leci za szybko, ale jak porownujac jak szybko sie uzywa mr to wychodzi na to samo.
Niektorzy powiedza ze sie za duzo leczy mr, ale ci co nie wiedza Gold Wand zjada 500 many co kazdy strzal

Proponowal bym zwiekszyc hity RP, oraz naprawic leczenie po mr.
Zmniejszyc hity EK z euffori, poprawic jego leczenie (tylko nie do przesady na 600 lvl leczy sie 2k+ z exana mort + UHP 1,4k)
ED i MS, chyba nic nie trzeba zmieniac

Pozdrawiam, Crusia

Oczywiscie bo ty grasz drutem to dla ciebie knight silny ale chyba ci sie cos pojebalo.Knight jest slaby a powinien sie leczyc po 4-5k tak jak sie manasuje druidzi i sorki.

Offline

 

#9 2009-12-03 10:10:58

Cruser

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 45
Punktów :   -2 

Re: Balans Profesji,Hity..

Wiesz co, knight to nie jest maszyna do zabijania. To jest postac ktora ma bloczyc questy, wary itp.
Kulturka i bedzie OK

Offline

 

#10 2009-12-03 10:16:08

Everad

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 27
Punktów :   -1 

Re: Balans Profesji,Hity..

Cruser napisał:

Proponowal bym zwiekszyc hity RP, oraz naprawic leczenie po mr.
Zmniejszyc hity EK z euffori, poprawic jego leczenie (tylko nie do przesady na 600 lvl leczy sie 2k+ z exana mort + UHP 1,4k)
ED i MS, chyba nic nie trzeba zmieniac

Pozdrawiam, Crusia

Wg Ciebie nie trzeba zmieniac bo grasz ED i dobrze wiesz ze jest to najlepsza profesja. ED jest w stanie zabic niemal wszystko z Exevo gran mas frigo lecz taki MS musi sie meczyc z sd bo jego czary dzialaja tylko na kilka potworow.


I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not.

Offline

 

#11 2009-12-03 11:38:18

Mita Mora

Moderator

8682827
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 63
Punktów :   -4 

Re: Balans Profesji,Hity..

@Cruser
Nie wiem czy chcesz sie podlizac obsłudze, ale wkurw*a mnie takie zachowanie jakie Ty teraz pokazujesz !
Kazda postac jest dobra tylko trzeba potrafic nia grac tyle.
Ogarniam Parale ma racje Ek za malo sie leczy, ale co do jego hitow to nic bym nie zmienial, a jeszcze jak kolega pisał wyzej jezeli Kin by sie leczyl po 4-5k to dopiero by bylo zjeb**ie bo takiego knighta by musialo lac z 10 typa.

Najlepiej wypowiadac sie do tematu, a nie zaczynac klutnie na nie wlasciwym temacie !


Nie jestem słaby, bo mam swoje zasady. Czy wygrany czy przegrany Ty i tak nie dasz mi RADY !
http://www.tibiamaster.pun.pl/viewtopic … d=149#p149

Offline

 

#12 2009-12-03 11:42:14

Besterus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 40
Punktów :   -7 

Re: Balans Profesji,Hity..

Cruser napisał:

Nie wiem oco ci w sumie chodzi Jak widzisz napisal w grupie skargi
( wkoncu napisal skarge na temat zlego zbalansowania, w temacie Balans Profesji,Hity.. )
Btw. Pisz z sensem oraz poprawna polszczyzna

Pozrawiam

Tez mnie wkurwia twoje przilizywanie dupy.Gm napisal ze teraz czas na zimany i moze knight bedzie postacią pvp.Co do tutora to i tak go niedostaniesz (mam nadzieje)

Offline

 

#13 2009-12-03 13:17:03

Ogarniam Parale

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 48
Punktów :   -5 

Re: Balans Profesji,Hity..

Przestancie sie klocic i poczekajcie az wypowie sie GM.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl